آموزش ساخت سایت با وردپرس

شما می‌توانید با استفاده از دوره رایگان ساخت سایت با وردپرس وبسایت خودتان را با وردپرس راه اندازی کنید. ولی پیشنهاد میکنیم با دوره جامع وبمستر حرفه‌ای وبسایت خودتان را به طور اصولی مدیریت کنید و به موفقیت های بالاتری برسید.

تیم نیترو وردپرس با توجه به شرایط کرونا و روی آوردن افراد به سوی کسب و کار اینترنتی تصمیم گرفت برای افرادی که قصد دارند کسب و کار اینترنتی داشته باشند ولی نمیخواهند هزینه کنند برای یادگیری ساخت سایت، دوره آموزش وردپرس یا بهتر است بگوییم آموزش رایگان وردپرس را آماده و منتشر کرد.

همانطور که می‌دانید وردپرس یک سیستم مدیریت محتواست که به شما کمک می‌کند تا بدون برنامه نویسی و هزینه‌های ملیونی بتوانید یک وبسایت در هر زمینه‌ای که بخواهید داشته باشید و به ساده‌ترین شکل ممکن آن را مدیریت کنید و از آن کسب درآمد کنید.

به عبارتی در این دوره آموزشی رایگان می‌خواهیم به صورت عملی به شما آموزش دهیم چگونه با وردپرس یک سایت برای خودتان طراحی کنید بدون نیاز حتی یک خط کدنویسی. طراحان سایت برای طراحی همچین وبسایتی چند میلیون پول دریافت می‌کنند!

وردپرس چیست؟

وردپرس یک سیتسم مدیریت محتواست. سیستم مدیریت محتوای وردپرس اکنون بهترین، کامل‌ترین و بروزترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است. همانطور که گفته شد با وردپرس می‌توانید وبسایت مرتبط با کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید.

همچنین سایت‌های بسیار زیادی از جمله وبلاگ دیوار، دیجی‌کالا مگ، دانلودها، دیجیاتو، وب‌سایت رسمی کاخ سفید، AngryBirds، ASUS، سایت تویوتا بریتانیا و … از وردپرس استفاده می‌کنند. به طور کلی بیش از ۵۰ درصد وبسایت‌های کل دنیا با وردپرس ساخته شده‌اند.

ساخت سایت با کامل‌ترین و بروزترین سیستم مدیریت محتوا را به صورت حرفه‌ای و رایگان یاد بگیرید.

هزینه ساخت سایت با وردپرس چقدر است؟

با مشاهده کامل این دوره می‌توانید به خوبی وردپرس را یاد بگیرید و با استفاده از آن و با هزینه ۱۵۰ تا ۳۰۰ هزارتومن یک وبسایت کامل در عرض چند ساعت برای خودتان طراحی کنید. ولی اگر این کار را یک طراحی سایت برای شما انجام دهد، از شما هزینه‌ی ملیونی دریافت می‌کند.

همچنین برای شروع و مشاهده این دوره کافیست شما کار با رایانه را بلد باشید و بتوانید با مرورگر و اینترنت کار کنید. این دوره از صفر شروع میشود و شمارا تا حرفه‌ای شدن در این زمینه راهنمایی میکنیم.

فقط مشاهده این دوره برای ساخت وبسایت کافی است؟

بله، با مشاهده این دوره میتوانید برای خودتان یک سایت عالی طراحی و مدیریت کنید. ولی بهتر است به موضوعات مهم وبسایت مانند امنیت، سئو، مارکتینگ و… توجه کنیم. در این باره نیترو وردپرس برای شما دوره جامع وبمستر حرفه‌ای را آماده کرده است. همچنین می‌توانید در آکادمی ما تمام دوره‌های آموزشی را مشاهده کنید. 

جلسات این دوره آموزشی هنوز تکمیل نشده اند. روزی یک جلسه از این دوره منتشر می‌شود.