آموزش ووکامرس

در این صفحه می‌توانید مقالات آموزشی مربوط به ووکامرس را مشاهده کنید و با استفاده از آن‌ها یک فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای بسازید.

ووکامرس یک افزونه بسیار کامل و جامع برای ساخت فروشگاه اینترنتی در وردپرس است. ووکامرس به شما قابلیت اضافه کردن محصولات، ساخت و ویرایش صفحه محصول، صفحه سبد خرید، پرداخت و… را می‌دهد.

همانطور که گفتیم ووکامرس یک افزونه فروشگاه ساز است که به شما این امکان را می‌دهد که یک فروشگاه آنلاین و قدرتمند با آن طراحی کنید. همچنین برای ووکامرس قالب‌ها و افزونه‌های زیادی وجود دارد که به شما کمک می‌کند فروشگاه اینترنتی بهتری داشته باشید و محدودیتی برای انجام این کار نداشته باشید.

ساخت فروشگاه اینترنتی با ووکامرس

اگر از سیستم وردپرس برای طراحی و مدیریت سایت خود استفاده می‌کنید به راحتی با استفاده از افزونه‌های فروشگاه ساز آنلاین می‌توانید سایت خود را تبدیل به فروشگاه اینترنتی کنید. مهم نیست چه نوع فروشگاهی می‌خواهید ایجاد کنید چون افزونه‌های قدرتمندی وجود دارند که به شما برای ساخت سایت فروشگاهی یا فروشگاه آنلاین کمک می‌کنند.

ساخت فروشگاه اینترنتی با ووکامرس، که یکی از بهترین افزونه‌های ساخت فروشگاه آنلاین می‌باشد به راحتی قابل انجام است و نیازی به حتی یک خط کدنویسی هم ندارد. در حال حاضر بیش از ۵ میلیون از سایت‌های وردپرسی از افزونه ووکامرس برای ساخت و مدیریت فروشگاه آنلاین خود استفاده می‌کنند.

بهترین افزونه فروشگاه ساز وردپرس

ووکامرس محبوب‌ترین و قدرتمندترین افزونه فروشگاه ساز می‌باشد که همانطور که گفتیم در حال حاضر بیش از ۵ میلیون سایت فعال در حال استفاده از آن هستند و از ووکامرس برای مدیریت سایت فروشگاهی خودشان استفاده می‌کنند.

یکی از ویژگی‌های خوب ووکامرس که باعث محبوبیت آن در ایران هم شده این است که سازگاری کامل با زبان فارسی دارد و کاربران ایرانی به راحتی می‌توانند با آن کار کنند و از آن استفاده کنند.

همچنین شما با داشتن یک فروشگاه آنلاین دیگر نیازی نیست مکان حضوری و از هر جایی می‌توانید فروشگاه آنلاین خود را مدیریت کنید. اکنون ووکامرس جزء برترین پلتفرم‌های ساخت فروشگاه اینترنتی است و می‌‌توانید از این لینک آمار آن را ببینید.

امکانات افزونه ووکامرس

شما با استفاده از ووکامرس دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های چند ملیونی برای طراحی سایت فروشگاهی ندارید و به راحتی خودتان می‌توانید سایت فروشگاهی خود را طراحی کنید. همچنین با افزونه‌های زیادی می‌توانید به فروشگاه آنلاین خود ویژگی‌های بیشتری اضافه کنید و با قالب‌های ووکامرس می‌توانید بهترین ظاهر و قالب را برای فروشگاه آنلاین خود داشته باشید. و البته که در کمترین زمان ممکن فروشگاه آنلاین خود را بسازید

با استفاده از افزونه ووکامرس می‌توانید تمام جزئیات محصول را در سایت وردپرسی و فروشگاه آنلاین خود قرار دهید، از جمله، عکس‌های محصول، توضیحات مصول، مشخصات محصول، نظرات مشتریان و … . همچنین با ووکامرس هم ‌می‌توانید محصولات فیزیکی را به فروش بگذارید و هم محصولات دانلودی.

همچنین افزونه ووکامرس ابزارهایی در اختیار شما قرار می‌دهد تا آمار و نمودار فروش خود و آمار فروش و بازدید هر محصول را مشاهده کنید. و کلی ویژگی‌های دیگر همانطور که گفتیم با افزونه‌های بسیار زیادی می‌توانید به فروشگاه آنلاین خود اضافه کنید.

برای مطالعه بیشتر درباره فروشگاه ساز ووکامرس می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید.