نیترو وردپرس فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ آغاز کرد و فراز و نشیب‌های زیادی را تا کنون داشته است که می‌توانید داستان آن را در ادامه بخوانید.

تقریبا یک سالی می‌شد که محمدصالح توی سایت‌های فریلنسری خدمات طراحی سایت انجام می‌داد. با بیشتر شدن پروژه‌ها یک اتاق برای خودش درست کرد و تصمیم به تمرکز بیشتر روی پروژه ها داشت و تصمیم گرفت این کار را انجام دهد تا معروف و مطرح شود. 

وقتی دید سایت‌های خوبی طراحی می‌کنه با خودش گفت چرا برای خودم سایت طراحی نکنم! و این شد که ایده‌ی وبسایت زارعی کام که نیترو وردپرس الان هست به ذهنش زد و استارتش رو از فرداش زد.

سایت نیترو وردپرس که در سال ۹۸ زارعی کام نام داشت با ۰ عدد محتوا راه اندازی و طراحی شد. و تصمیمش جدی شده بود و بیخیال کار فریلنسری با درآمد چندمیلیونی شد و تصمیم گرفت از صفر شروع کنه و به درآمدهای خیلی بیشتر برسه.

حالا نیترو وردپرس چند دوره آموزشی کوچک و حدود ۱۲۰ تا آموزش رایگان در سایتش داشت و روز به روز درحال پیشرفت بود و توانسته بود هزینه‌هایی که بابت سایت و مکان مدیریت یعنی دفتر کار کرده بود را از وبسایت درآورد و به نقطه سر به سر برسد.

حالا نیترو وردپرس یک ساله شده!

بعد از یک سالگی نیترو وردپرس، درآمد خوبی کسب کرده بودیم تا حالا و تصمیم به توسعه و بازسازی دفتر ۱۶ متر خود گرفتیم و یک دفتر شیک با کلی تجهیزات گران قیمت آماده کردیم.

آذر ۱۳۹۹ تمام اطلاعات سایت نیترو وردپرس حذف شد! این اتفاق توسط شرکت هاستینگ افتاد و یک اشتباهی رخ داده بود در سیستم و سرور آن‌ها که باعث به حذف اطلاعات هاست ما در شرکت آن‌ها شد و ماهم این مورد رو ازشون شکایت کردیم ولی هیچی به هیچی و بکاپی هم نداشتیم.

تصمیم گرفتیم به جای بیکار نشستن دوباره از صفر شروع کنیم و این بار یک سرور اختصاصی با هزینه میلیونی برای خودمان تهیه کردیم. و تا الان داشتیم با اسم زارعی کام کار می‌کردیم و تصمیم گرفتیم در سایت جدید نام مجموعه خود را به نیترو وردپرس تغییر دهیم.

متاسفانه تیم تولید محتوای نیترو وردپرس که دو کارمند داشت بی دقتی و کرده بود و یا ما بی دقتی کرده بودیم که بخش تولید محتوا را به دو کپی کار سپرده بودی. این دو فرد تمام مقالات سایت دیگران را کپی میکردند و در سایت خودمان بدون ذکر منبع قرار میدادند و حقوق میلیونی میگرفتند! 

خلاصه که سایت های دیگر از ما شکایت کردند و برای ما بیانیه آمد که باید تمام آموزش‌های سایت حذف شود در غیر این صورت سایت فیلتر می‌شود. و ماهم چاره ای جز انجام این کار نداشتیم.

حالا از تیم خودمان مطمئن بودیم و دوباره شروع به تولید محتوا کردیم. این بار حرفه‌ای و پیشرفته و مطمئن و محتوا و آموزش‌های دسته اول تولید میکنیم. حالا داریم سعی میکنیم توی گوگل سئوی عالی بگیریم و ورودی بالایی داشته باشیم و تمام خصارت ها و ضرر هایی که کردیم را بتوانیم جبران کنیم.

حالا نیترو وردپرس با ۰ مقاله و ۰ دوره آموزشی و درآمد ۰ تومن دوباره شروع کرد و این بار دست نمی‌کشد.

نصب وردپرس روی لوکال هاست