تغییر فونت پیشخوان وردپرس با افزونه ادمین فونت

زیبا بودن محیط پیشخوان وردپرس می‌تواند در عملکرد و کار شما تاثیر داشته باشد. تیم نیترو وردپرس برای تغییر فونت پیشخوان وردپرس یک افزونه آماده کرده است که با نصب و فعالسازی آن روی سایت‌تان فونت پیشخوان وردپرس‌تان به ایران سنس تغییر می‌کند.

البته در این مقاله آموزشی تغییر فونت پیشخوان وردپرس را از دو راه آموزش می‌دهیم یکی با افزونه ادمین فونت و یکی بدون افزونه.

چرا فونت پیشخوان وردپرس را تغییر دهیم؟

اگر فونت پیشخوان وردپرستان پیشفرض یا Arial هست و این فونت مختص زبان انگلیسی هست باعث می‌شود پیشخوان وردپرس ما ظاهر مناسبی نداشته باشد و ما وقتی داریم با آن کار می‌کنیم یا محتوایی را آماده انتشار می‌کنیم محیط پیشخوان خسته کننده باشد.

پس بهتر است فونت پیشخوان وردپرس را تغییر دهیم تا بتوانیم تجربه کاربری بهتری را در پیشخوان وردپرس خودمان بسازیم. در ادامه دو روش برای تغییر فونت پیشخوان وردپرس را آموزش می‌دهیم.

تغییر فونت پیشخوان وردپرس با افزونه ادمین فونت

برای تغییر فونت پیشخوان وردپرس ابتدا افزونه ادمین فونت را از انتهای همین صفحه دانلود کنید و به مسیر افزونه‌ها > افزودن در پیشخوان وردپرس بروید و روی دکمه بارگذاری افزونه کلیک کنید. و از فایل‌های سیستم خود فایل افزونه ادمین فونت را انتخاب کنید و روی دکمه نصب کلیک کنید.

نصب و فعالسازی افزونه ادمین فونت
نصب و فعالسازی افزونه ادمین فونت

حالا تغییر فونت پیشخوان وردپرس شما با موفقیت انجام شده است و فونت پیشخوان وردپرس شما به فونت ایران سنس تغییر کرده، در تصویر زیر می‌توانید تفاوت قبل و بعد از تغییر فونت پیشخوان وردپرس را مشاهده کنید.

قبل از تغییر فونت پیشخوان وردپرس
قبل از تغییر فونت پیشخوان وردپرس
بعد از تغییر فونت پیشخوان وردپرس
بعد از تغییر فونت پیشخوان وردپرس

جمع‌بندی کلی

در این مقاله آموزشی نحوه تغییر فونت پیشخوان وردپرس را با افزونه ادمین فونت یاد گرفتیم. این افزونه بسیار سبک است و هیچ تاثیر منفی و مثبتی در سرعت، امنیت و سئوی سایت شما ندارد. در پیشخوان نیترو وردپرس هم از افزونه ادمین فونت استفاده می‌کنیم.

همچنین به اهمیت تغییر فونت پیشخوان وردپرس و تاثیر آن روی عملکرد شما پرداختیم. پیشنهاد می‌کنیم اگر فونت پیشخوان وردپرس‌تان مناسب نیست آن را تغییر دهید تا تجربه کاربری بهتری برای خود بسازید.

همچنین اگر می‌خواهید بدون افزونه تغییر فونت پیشخوان وردپرس خود را انجام دهید، فایل افزونه ادمین فونت را باز کنید و پوشه font را در کنترل پنل هاست و مسیر wp-content > theme و پوشه قالب خود آپلود کنید و کدهای css داخل فایل adminfont.css را در مسیر wp-content > theme و پوشه قالب وردپرس‌تان و فایل style.css قرار دهید.

موفق باشید.🙂

دریافت افزونه ادمین فونت

میتونی برای مشاهده ویدیوهای آموزشی روزانه به پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام نیترو وردپرس سر بزنی!

محمدصالح زارعی
مدیر و موسس نیترو وردپرس. جاده‌های سراشیبی را طی می‌کنم تا به اهدافی که دارم برسم...

نظر شما در این باره چیست؟

0 نظر در مورد تغییر فونت پیشخوان وردپرس با افزونه ادمین فونت

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.