تیم نیترو وردپرس علاقه‌مند و حرفه‌‌ای در حوزه وردپرس و طراحی و مدیریت سایت با این سیستم مدیریت محتوا هست.

نیترو وردپرس از سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را در زمینه آموزش طراحی تا مدیریت وبسایت آغاز کرد. اکنون تیم ما تمام تلاش خود را می‌کند تا وبسایتی برتر و مرجع در زمینه طراحی سایت با وردپرس داشته باشد و روز به روز به این سایت محتوا و ویژگی‌های جدیدی را اضافه می‌کنیم.

چشم انداز

چشم انداز ما این است که وردپرس را به تمامی کسب و کارها از طریق آموزش های رایگان و دوره‌های آموزشی معرفی کنیم تا تمامی کسب و کارها با این ماشین پولساز در دنیای اینترنتی آشنا شوند و وبسایت نیترو وردپرس مرجعی کامل در آموزش وردپرس و طراحی و مدیریت سایت شود.

ارزش‌‌های نیترو وردپرس

کیفیت محتوا و تولید محتوای رایگان و دوره آموزشی به طور منظم

پشتیبانی آنلاین و پشتیبانی تیکت

احترام و حفظ عدالت بین تمامی کاربران و دانشجویان

پنل کاربری حرفه‌ای و اختصاصی 

کیفیت بالای طراحی و مدیریت وبسایت

بنیان گذار نیترو وردپرس

محمدصالح زارعی با سن ۱۳ سالگی وبسایت نیترو وردپرس را در سال ۱۳۹۸ راه اندازی کرد و اکنون تصمیم درد تا نیترو وردپرس را به یک وبسایت موفق و مرجع تبدیل نماید.

قانون کپی رایت

ما کپی رایت را رعایت می‌کنیم. پس با تولید محصولات موردنیاز شما، در زمینهٔ ارائه قالب و افزونه وردپرس محصولاتی باکیفیت و کاملاً ایرانی که توسط تیم خودمان تهیه شده باشد، تولید خواهیم کرد. هیچ فایل و آموزشی که بر خلاف قوانین کپی رایت (حق نشر) باشد در نیترو وردپرس ارائه نمی‌شود.

روش دریافت وجه از مشتری

مشتریان می‌توانند پرداخت خود را به دو روش پرداخت اینترنتی با درگاه امن زرین پال که با کلیه کارت‌های عضو شتاب امکان پذیر است و با ارسال عکس فیش واریزی که اطلاعات حساب‌های بانکی پس از ثبت در اختیارشان قرار داده می‌شود دوره آموزشی مورد نظر خود را تهیه نمایند.

روش ارائه دوره آموزشی

شما بلافاصله پس از پرداخت، از پانل کاربری تون می‌توانید به دوره آموزشی ای که تهیه کردید و جلسات و توضیحاتش دسترسی داشته باشید و یادگیری‌تان را آغاز نمایید.

روش پشتیبانی دوره آموزشی

شما می‌توانید به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته در ۳۶۵ روز سال از طریق بخش ارسال تیکت، با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید. سعی می‌کنیم در کمترین زمان ممکن پاسخی مناسب به درخواست پشتیبانی شما ارسال کنیم. ساعت پاسخگویی تیم پشتیبانی ساعت ۸ الی ۱۸ است.

قانون خطای صفر

تمام دوره‌های آموزشی ما از قانون خطای صفر پشتیبانی می‌کنند، این قانون بدین معناست که تفاوت محصول و حرف‌وحدیث‌هایی که در مورد دوره‌های آموزشی‌مان موقع معرفی به مشتری بیان می‌کنیم را به صفر رسانده‌ایم. محصولات ما دقیقاً همان کیفیتی رادارند که موقع معرفی اعلام می‌کنیم. نه کمتر و نه بیشتر!

لینک‌های کاربردی